Siltaş Yapı > Bizden Haberler > Siltaş Korupark ulaşım avantajları

Siltaş Korupark ulaşım avantajları

Değişen yaşam alışkanlıkları, gayrimenkul sektöründe merkezi olduğu kadar doğanın da yanı başında konumlanan, sunduğu ulaşım avantajlarıyla yaşamı kolaylaştıran projelere yönelik talepleri artırdı. Kente değer katma hedefiyle 2011 yılından bu yana güven, kalite ve insan odaklı yaşam alanları inşa eden Siltaş Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Siltaş Korupark, ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasındaki konumuyla yaşamı kolaylaştırmaya hazırlanıyor. İstanbul’un oksijen deposu Aydos Ormanı’na birkaç dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5, metro istasyonuna 10, Kuzey Marmara Otoyolu ve E-5’e 10, TEM Otoyolu’na 6, civardaki alışveriş ve eğlence noktalarına 5 dakika uzaklıkta yer alan proje; doğanın yanı başında, şehrin merkezinden kopmadan ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenleri buluşturacak.

Şehrin merkezi noktalarına dakikalar içinde ulaşım imkânı Toplam 13 bin metrekarelik inşaat alanında yükselen, 114 daire ve 9 villadan oluşan projenin konumu ve sunduğu yeni nesil çözümlerle yaşamı kolaylaştırmayı hedeflediklerini ifade eden Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, “Beş yılı aşkın süredir projelerimizde başarıyla uyguladığımız ve sadece bir ev değil komple bir yaşam alanı yaratan LifeX konseptinin de yer aldığı projemizde çevre dostu, güvenli, huzurlu ve konforlu bir hayat için önemli fırsatlar sunuyoruz. Bugünün dünyasının ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz yeni nesil çözümlerle hayata ekstra değer katarken, değişen yaşam koşullarına paralel olarak artan hız, pratiklik, kolaylık taleplerini karşılıyoruz. Projemiz, Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından olan, çok sayıda donanımlı hastane ve prestijli eğitim kurumunun da bulunduğu Pendik’te yer alıyor. Ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında konumlanmasıyla şehir merkezinden kopmadan huzurlu bir yaşam alanı sağlıyor.” diye belirtti.

“Yaşama paha biçilmez katma değer sağlıyoruz” Siltaş Korupark projesinde yaşamın bütüncül ihtiyaçlarının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü ifade eden Özdemir, “3,5+1 ve 4,5+1 daire tipleri ile 5+1 villaların yer aldığı projemizle doğanın içinde kuş sesleriyle uyanıp günün akışına hızla dahil olacağınız huzurlu ve güvenli bir yaşam vadediyoruz. Güne bol oksijenli, temiz bir nefesle başlama imkânı sunarken, yolda boşa harcanan zamanı yaşama geri kazandırıyoruz. Gündelik hayatta bir yerden bir yere yetişme telaşını ortadan kaldırarak yaşama paha biçilmez bir katma değer sağlıyoruz” dedi.

Metro istasyonuna 10, Aydos Ormanı’na 2 dakika mesafede Pek çok ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Korupark; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5, metro istasyonuna 10, Kuzey Marmara Otoyolu ve E-5’e 10, TEM Otoyolu’na 6, Aydos Ormanı’na 2, Aydos Kalesi ve Viaport’a 5, Pendik Marina’ya 12, farklı alışveriş merkezlerine 5, Teknopark’a 4 ve en yakın hastaneye 3 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Dört mevsim tatil deneyimi 2024 yılı itibariyle kapılarını aralamaya hazırlanan Siltaş Korupark; şehir hayatının temel ihtiyaçlarını yeniden tanımlayan LifeX konspepti çerçevesinde proje sakinlerine dört mevsim tatil yaşatacak. LifeX konsepti içerisinde yer alan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kafe kütüphane, çocuk parkı, kamelya, süs havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkuru, e-şarj altyapısı, yerden ısıtma sistemi, misafirler için kiralanabilir süit daire, 7/24 güvenlik imkânı ile yaşam alanlarında konforu yeniden tanımlıyor. Merkezi süpürge sistemi altyapısı, stor perde altyapısı, giyinme odalı ve çamaşır odalı daire konseptiyle de hayatı kolaylaştırıyor.