Siltaş Yapı > Bizden Haberler > Siltaş Panorama'da lansman satışları başladı..

Siltaş Panorama'da lansman satışları başladı..

Siltaş Panorama’nın Lansmanını Gerçekleştirdik

Kente değer katan yapıların mimarı Siltaş Yapı olarak yeni projemiz Siltaş Panorama’yı duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. 9 Haziran’da Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen lansman toplantımız ile birlikte resmi olarak satışlara da başladık.

 baasin-aciklama

Lansmana Özel Kampanya

Lansmana özel olarak yüzde 10 indirim kapmanyamızı da duyurmak isteriz. Yüzde 40 peşin, kalan kısmında da şirketimiz bünyesinde 24 aya kadar taksit yapıyoruz.

 

Pendik’in En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi

Pendik ilçesinin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini de taşıyan Siltaş Panorama 23 bin metrekarelik arazi alanında yükselecek olan 7 ve 11 katlı toplam 13 bloktan oluşuyor. Projede çeşitli büyüklük ve özellikte 650 konut ve 24 ticari alan bulunacak.

 panorama-img

Başka Bir Hayat

Toplam 23 bin metrekarelik bir alanda yükselecek olan Siltaş Panorama’nın %65’ini yeşil alanlar, sosyal donatılar ve peyzaj alanları oluşturacak. “Başka bir hayat” sloganıyla tanıttığımız Siltaş Panorama projemizde ayrıca LifeX konseptimiz ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı planladık. LifeX konseptinin içerisinde proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, geniş ekranda film ya da maç izleyebilecekleri cep sineması, klasik bir kafeterya yerine içeceklerini yudumlarken aynı zamanda kütüphaneden seçtikleri bir kitabı okuyabilecekleri bir kafe-kütüphane başta olmak üzere yaşama ekstra konfor katacak pek çok detay bulunuyor. Elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu altyapısının bulunduğu projemizde; yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Projemizde bulunan yürüyüş ve bisiklet parkuru, kamelya ve dinlenme alanları, spor ve oyun sahaları, süs havuzları, şelaleler ve koku bahçeleri de küçük büyük herkesin hayatını renklendirecek detaylardan.

 

Panoramik adalar manzarasıyla yeşilin huzurunu buluşturan projemiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayıp Siltaş Panorama web sitesini inceleyebilir, 4440343 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

siltaspanorama.com