Siltaş Yapı > Bizden Haberler > Siltaş Yapı Pendikspor lige hazır

Siltaş Yapı Pendikspor lige hazır

İş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişiyle başta Pendik olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgesine değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı, geçtiğimiz sezon ana sponsoru olduğu Pendikspor’un isim ve forma göğüs sponsoru olarak 2023-2024 sezonunda yeşil sahalarda yerini alacak. Geçtiğimiz yıl Trendyol Süper Lig'e yükselerek sezonu taçlandıran ve başarıdan başarıya koşan Pendikspor, yeni sezonda “Siltaş Yapı Pendikspor” adıyla mücadele edecek.

Pendik’teki en büyük kentsel dönüşüm projesi Siltaş Panorama, Sancaktepe’de Siltaş Comfort ve yine Pendik’te yükselen Siltaş Korupark projelerinin ardından bölgede lüks bir proje daha hayata geçirmeye hazırlanan Siltaş Yapı; güven, kalite ve insan odaklı yaşam alanları inşa ederken spora verdiği desteği de sürdürüyor. Pendikspor’a uzun süredir verdiği desteği geçtiğimiz sezon ana sponsorluğa taşıyan şirket, yeni sezonda da Pendikspor’un resmi ana sponsoru olarak takıma hem adını veriyor hem de forma göğüs sponsoru oluyor. Sponsorluk anlaşmasının imza töreni 5 Ekim Perşembe günü; Siltaş Yapı Pendikspor D. Başkanı Atakan Yüce, Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, Siltaş Yapı Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Siltaş Yapı Pendikspor Takım Kaptanı Erdem Özgenç ve Siltaş Yapı Pendikspor oyuncularının katılımıyla Green Park Pendik Otel’de gerçekleşti.

“Her daim gönülden desteklediğimiz takımımıza adımızı vermenin gururunu yaşıyoruz” Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir; “Siltaş Yapı olarak iş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişimizde biriktirdiğimiz tecrübe ve güvenin ışığında 2011 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özellikle İstanbul’un yükselen bölgelerinden Pendik’te inşa ettiğimiz insan odaklı yapılarla bölgedeki toplumsal yaşama ve kent vizyonuna nitelikli bir değer kazandırdık. Bu noktada bölgedeki ticari faaliyetlerimizi hızlandırırken, maçlarını heyecanla izlediğimiz Pendikspor ile uzun yıllara dayalı bir dostluk kurduk. Bu dostluğu geçtiğimiz sezon ana sponsorluğa taşımış ve stadımıza ismimizi vermiştik. Bugün imzaladığımız ana sponsorluk ve forma göğüs sponsorluğu anlaşmasıyla takımıza olan desteğimizi bir adım daha öteye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl Trendyol Süper Lig'e yükselerek sezonu taçlandıran ve başarıdan başarıya koşan kulübümüz, ne mutlu ki yeni sezonda “Siltaş Yapı Pendikspor” adıyla yeşil sahalarda mücadele edecek. Elde ettiği başarılarla bizleri gururlandıran takımımızın yeni sezonda da aynı hisleri bizlere yaşatacağından eminiz. Takımımıza galibiyetlerle dolu yeni bir sezon diliyor, ‘Semt Bizim Aşk Bizim’ diyen tüm futbolseverleri yeni sezonda Pendik Stadı’na bekliyoruz” diye konuştu.