Siltaş Yapı > Bizden Haberler > Siltaş Yapı, yeni projelerinin de etkisiyle hızla büyüdüğü 2023 yılından sonra 2024 yılı için de iddialı hedeflerle yoluna devam ediyor.

Siltaş Yapı, yeni projelerinin de etkisiyle hızla büyüdüğü 2023 yılından sonra 2024 yılı için de iddialı hedeflerle yoluna devam ediyor.

İş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişi ışığında 2011 yılından bu yana kente değer katan yapılar inşa etmeye odaklanan Siltaş Yapı, yeni projelerinin de etkisiyle hızla büyüdüğü 2023 yılından sonra 2024 yılı için de iddialı hedeflerle yoluna devam ediyor.

Siltaş Yapı olarak inşaat sektöründe yaşanan finansal dalgalanmalara rağmen 2023 yılını yüzde 100 büyüyerek geride bıraktıklarını açıklayan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir; “Yüzde 50 büyüme hedeflediğimiz 2024 yılında ise Pendik’in merkezinde ve Aydos ormanının yanı başında konumlanan iki yeni projeye başlayacağız. Kartal-Maltepe aksında hayata geçirmeyi planladığımız bir de sürpriz projemiz var.

Şirket olarak orta ve uzun vadede sadece İstanbul’da değil farklı bölgelerde de proje geliştirmeyi ve alışveriş merkezi projelerine de imza atarak Siltaş Yapı kalitesi ve güvencesini sektörün farklı alanlarına da kazandırmayı planlıyoruz.

Bizim için önemli bir lokasyon olan Ege bölgesinde planladığımız iki proje üzerinde de çalışmalarımız sürüyor” ifadelerinde bulundu.