Siltaş Yapı > Bizden Haberler > Siltaş Yapı’dan yatay mimari konseptli yeni proje

Siltaş Yapı’dan yatay mimari konseptli yeni proje

Ormanın yanı başında 114 daire ve 9 villa Siltaş Korupark’ın 114 daire ve 9 villadan oluştuğunu belirten Murat Özdemir, “Toplam 13,000 metrekarelik inşaat alanında yükselmeye başlayan projemiz, doğanın içinde kuş sesleriyle uyanacağınız huzurlu bir yaşam vadediyor. İstanbul’un en sağlam zeminli bölgelerinden birinde, yüksek deprem standartları ve deprem yönetmeliğine uygun olarak, radye temel ve betonarme karkas sistemi ile inşa edilen projemizde 3,5+1 ve 4,5+1 daire tipleri yer alacak. Villalarımız ise 5+1 olarak yapılıyor. Aydos Ormanı’nın yanı başında konumlanan projemiz, her güne bol oksijenli, temiz bir nefes ile başlama imkanı sunacak” şeklinde konuştu.

LifeX konseptiyle yaşama ekstra konfor katan ayrıcalıklar Siltaş Yapı’nın beş yılı aşkın süredir projelerinde uyguladığı ve sadece bir ev değil komple bir yaşam alanı sunan LifeX konseptinin bu projede de yer aldığını açıklayan Özdemir, sözlerine şöyle devam etti; “Projemiz, LifeX konsepti içerisinde yer alan yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kafe kütüphane, çocuk parkı, kamelya, süs havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkuru, e-şarj altyapısı, yerden ısıtma sistemi, misafirler için kiralanabilir süit daire, 7/24 güvenlik imkanı ile hayata ekstra değer katacak. Bunun yanında merkezi süpürge sistemi altyapısı, stor perde altyapısı, giyinme odalı ve çamaşır odalı daire konseptiyle de proje sakinlerinin yaşamını kolaylaştıracak.”

Havalimanına 10 dakika, Aydos Ormanı’na 2 dakika mesafede Pek çok ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Korupark; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika, metro istasyonuna 15 dakika, Kuzey Marmara Otoyolu’na 10 dakika, E-5’e 10 dakika, TEM Otoyolu’na 6 dakika, Aydos Ormanı’na 2 dakika, Aydos Kalesi’ne 5 dakika, Viaport’a 5 dakika, Pendik Marina’ya 12 dakika ve farklı alışveriş merkezlerine 5 dakika, Teknopark’a 4 dakika ve en yakın hastaneye 3 dakikalık mesafede konumlanıyor.