Kariyer

En Kıymetli Yatırım İnsana Olandır
Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapmak, motivasyon ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, bu ortamın geliştirilebilmesi için gerekli teknik bilgiyi ve politikaları oluşturarak şirketimizi nitelikli çalışan için çekici kılarak, korumak temel insan kaynakları politikamızdır. Siltaş Yapı’nın insan kaynaklarında izlediği bu politikalar, uzun vadeli iş birliklerinin temelini oluşturmaktadır.

20 Yıldır Birlikte Güçlüyüz
Yapı sektörünün parlayan yıldızı Siltaş Yapı, insan odaklı yaşam alanlarını oluştururken en büyük gücünü çalışma arkadaşlarından almaktadır. Her zaman yenilikçi olan yaklaşımlarla hareket eden bu büyük ekip, Siltaş Yapı’nın kurumsal kültürüne yakışan etik değerlere sahip insanlardan oluşmaktadır.

Kariyerinizde Yeni Bir Adım
Sektör çalışanlarının kariyer hedefleri arasında yer almak Siltaş Yapı için ayrı bir gurur kaynağıdır. Bu Siltaş Yapı’ya hayata geçirdiği projelerde ne kadar doğru işler yaptığını göstermekte ve her yeni projeye benzersiz bir heyecanla başlaması için de yol göstermektedir. Doğru işler, doğru insanlarla hayata geçince büyümeyi ve gelişmeyi beraberinde getirmektedir.

Gelişimin Kapılarını Aralayın
Dünya gelişimin üzerine kuruludur. Sektörler, gelişime açık olanları el üstünde tutup büyütürken, gelişime karşı direnenleri gözden düşürür. Siltaş Yapı’yı öne çıkaran ve bu büyümeye destek olan en önemli sebeplerden biri de gelişime açık yapısıdır. Teknolojik gelişmelerin ışığında gelişimin bir parçası ve uygulayıcısı olmak Siltaş Yapı’nın en iyiyi bulma azminden gelmektedir.

Genel iş başvurularınız için info@siltasyapi.com mail adresine özgeçmişlerinizi iletebilirsiniz. Size uygun bir pozisyon açıldığında gönderdiğiniz öz geçmişler öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Bize Ulaşın

Siltaş Yapı kariyer fırsatlarından haberdar olmak için kayıt olun.