Siltaş Comfort

Siltaş Comfort, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Sancaktepe'de yer alan özel bir konut projesidir. Proje, 5.500 metrekarelik bir alana yayılmış olup 100 dairelik 12 katlı iki blok, üç katlı iki showroom ve tek katlı ticari alanlardan oluşmaktadır.

Aile merkezli bir yaklaşımla tasarlanan Siltaş Comfort, konforlu bir yaşam tarzı arayan aileler için 2+1 ve 3+1 daire tipleri sunuyor. Sınırlı sayıdaki özel teraslı daire seçenekleriyle, sakinlerine özel bir yaşam alanı sunuyor.

Siltaş Comfort, kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı'nın; yüksek tasarım, kalite ve estetik standartlarını bünyesinde barındıran bir konut projesidir. Sadece etkileyici mimarisi, bölgesel yatırım değeri ve rafine yaşam tarzıyla değil, aynı zamanda her zevke uygun sosyal olanaklarıyla da öne çıkıyor.

Siltaş Comfort'un konumu, Sultanbeyli Metrosu (2 dakika), E-5 Karayolu (5 dakika), Anadolu Otoyolu/O-4 (5 dakika), 3. Köprü Yolu (8 dakika), Sabiha Gökçen Havalimanı (10 dakika), Pendik Marina (12 dakika) ve Kartal Sahili (21 dakika) gibi şehrin birçok önemli noktasına yakınlığıyla öne çıkıyor. Bu avantajlı konum, şehirdeki çeşitli destinasyonlara hızlı ve kolay erişim vaat ediyor.

Siltaş Comfort’ta hayatınızı kolaylaştıracak her ayrıntıya, her yeni teknolojiye yer verdik. Projelerimizde yaşam alanlarına kalite ve lüks yaşamı getiren lifeX konseptimizle, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, spor sahası, spor salonu, misafir suiti, çocuk oyun odası, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve kamera gözetimi, e-şarj noktası alt yapısı, yerden ısıtma sistemi alt yapısı dahil olmak üzere üst düzey olanaklar Siltaş Comfort Projemizde de bulunmaktadır.

Siltaş Comfort, Siltaş Yapı imzası taşıyan diğer tüm projelerimizde olduğu gibi depreme dayanıklı sistemler kullanılarak, sağlam zeminde, detaylara özen gösterilerek inşa edilmiştir. Güvenliğiniz ve konforunuz düşünülerek tasarlanan bu eşsiz proje, keyifli ve güvenli bir yaşam deneyimi sunuyor. Projemiz hakkında daha detaylı bilgi almak sizi Siltaş Comfort satış ofisimize davet etmekten mutluluk duyarız.

 • Proje Adı

  Siltaş Comfort

 • Proje Tipi

  Konut + Ticari

 • İnşaat Alanı

  24.362 m2

 • Konum

  Veysel Karani Mah. / Sancaktepe

 • Website

  siltascomfort.com

 • Konum

Proje Fotoğrafları