Siltaş Korupark

Siltaş Korupark doğayla iç içe yapısı, hayatı kolaylaştıracak tüm detayları içeren benzersiz mimarisiyle 13.000 metre kare inşaat alanının içinde konumlanmıştır. Aydos ormanına komşu olan projemizde, doğal çevreyi korumak için özenle konumlandırılmış 114 daire ve 9 villa ile eşine az rastlanır bir proje olacaktır. Estetik ve tasarımın yemyeşil bir alanda kuş cıvıltılarıyla harmanlandığı bir yaşam alanı düşünün... Size kalan yalnızca o huzuru içinize çekmek olacaktır...

Siltaş Korupark, konforlu bir yaşam tarzı için tüm modern olanakları bir araya getirmektedir. 3,5+1, 4,5+1 dairelerimiz ve 5+1 villa seçeneklerimiz doğayla kusursuz bir uyum sağlayan benzersiz bir tasarıma sahiptir. Estetik ve tasarımın, yemyeşil bir manzarada, cıvıl cıvıl kuşların melodileriyle birleştiği pastoral bir yaşam alanı hayal edin. Size kalan tek şey huzurun tadını çıkarmak ve dinginliği içinize çekmek.

Kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı imzası taşıyan bu muhteşem projemizde farklı konum avantajlarına sahip Siltaş Korupark, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika, Metro istasyonuna 5 dakika, Kuzey Marmara Otoyolu'na 10 dakika, Aydos Ormanları'na 2 dakika, Alışveriş Merkezlerine 5 dakika, Teknopark'a 4 dakika, Pendik Marina'ya 12 dakika, E-5'e 10 dakika, TEM Otoyolu'na 6 dakika, Viaport'a 5 dakika, birinci sınıf sağlık komplekslerine hızlı erişim imkanı sunan mesafededir.

Siltaş Korupark’ta hayatınızı kolaylaştıracak her ayrıntıya, her yeni teknolojiye yer verdik. Akıllı ev sisteminden tutun da merkezi süpürge sistemi alt yapısına, stor perde alt yapısına, yerden ısıtma sistemi alt yapısına, her daireye özel iki otopark alanına, elektrikli araçlar için e-şarj noktası alt yapısına kadar konforunuzu üst düzeyde tutabilecek her detayı düşündük. Projelerimizde yaşam alanlarına kalite ve lüks yaşamı getiren LifeX konseptimizle, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, spor sahası, spor salonu, misafir suiti, çocuk oyun odası, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve kamera gözetimi, e-şarj noktası alt yapısı olmak üzere üst düzey olanaklar Siltaş Korupark Projemizde de bulunmaktadır.

Siltaş Yapı imzası taşıyan her projemizde olduğu gibi, Siltaş Korupark projemizde de depreme dayanıklı sistemler kullanıp sağlam zeminde yatay mimari şeklinde inşa ettik. Güvenle ve keyifle hem sizin, hem de sevdiklerinizin yaşamlarınızı sürdürebileceği bu benzersiz projemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Hemen şimdi satış ofisimizle iletişime geçerek projemizle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 • Proje Adı

  Siltaş Korupark

 • Proje Tipi

  Konut

 • İnşaat Alanı

  40.000 m²

 • Konum

  Yenişehir / Pendik

 • Website

  siltaskorupark.com

 • Konum

Proje Fotoğrafları