Siltaş Premium

Siltaş Premium'la hayatınıza değer katmaya ne dersiniz?

Pendik Yenişehir'de, farklı ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında ve doğanın büyüleyici atmosferinde yükselen bu muazzam proje, 60.000 metrekarelik bir inşaat alanında, 6 blokta 342 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor. Siltaş Premium, %65'i yeşil alanla çevrili, doğayla iç içe ve aynı zamanda prestijli bir yaşam sunuyor. Projede, göz alıcı mimarisi ve özel tasarım detaylarıyla Siltaş Yapı'nın özgün bir eseri olarak karşımıza çıkıyor.

Siltaş Premium, sadece bir konut projesi değil, aynı zamanda prestijli bir yaşam tarzı sunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile farklı genişlikte alternatifler, ferah ve şık yaşam seçenekleri sunmak için titizlikle tasarlandı. Kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı imzası taşıyan bu muhteşem projede her ayrıntı, sakinlerine benzersiz deneyimler ve benzersiz bir konfor sunmak için hazırlandı.

Siltaş Premium'un ulaşıma kesintisiz erişim sağlayan konumu başlı başına bir ayrıcalık. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika, E-5'e 12 dakika, TEM Otoyolu'na ise sadece 3 dakika uzaklıkta yer alıyor. Metro istasyonu ve Kuzey Marmara Otoyolu araçla sadece 5 dakika, Pendik Marina 12 dakika, eğitim kurumları ise sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Siltaş Premium, birinci sınıf sağlık komplekslerine hızlı erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, alışveriş merkezleri, Teknopark ve Viaport gibi sosyal tesisler sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Semtin oksijen merkezi Aydos ormanları ise sadece 2 dakikalık bir mesafededir.

Şıklık ve üst düzey olanakların birleşimi olan LifeX Konsepti Siltaş Premium projemizde de "lüks yaşamı" en iyi şekilde somutlaştırıyor. LifeX konseptimiz, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, spor sahası, spor salonu, misafir suiti, çocuk oyun odası, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve kamera gözetimi, e-şarj alt yapısı, yerden ısıtma sistemi altyapısı dahil olmak üzere sofistike ve üst düzey olanakların mükemmel bir karışımıdır. Siltaş Premium'a özel, premium bir yaşam tarzını deneyimleyin.

Siltaş Yapı'nın temel taşları olan kalite ve güvene olan bağlılığı Siltaş Premium'da da mevcuttur. Binalarımız, depreme dayanıklı bir temel üzerine, depreme dayanıklı sistemler kullanılarak titizlikle inşa edilmiştir. Hayalini kurduğunuz yaşama bir adım daha yaklaşmak için gelin Siltaş Premium'u keşfedin. Hemen satış ofislerimizi ziyaret edin.

 • Proje Adı

  Siltaş Premium

 • Proje Tipi

  Konut

 • İnşaat Alanı

  54.687,46 m²

 • Konum

  Kurtköy / Pendik

 • Website

  siltaspremium.com

 • Konum